Яка вибрати тюль в зал?
Сама назва: вітальня, зал, підказують нам критерії, мета в пошуку тюлю. В результаті потрібно створити атмосферу гостинної та урочисту одночасно.
Для того щоб отримати відповідь на запитання : "Як же вибрати тюль?", варто ознайомитися з основними особливостями тканин.
Зараз в Україні, завдяки поставкам виробників з Туреччини, сформувався ринок тюлі таких фактур в основі: шифонова вуаль, фатин, льон, органза, креп-шифон, фатиновая микросетка. Основа може бути однотонна кольорова малюнком, принтом, ажурною вишивкою.
При купівлі головне визначити основну функцію, заради якої ви робите вибір. Вітальня кімната, зал, як правило, є душею будинку. Тут зустрічаються члени сім'ї, друзі, гості. У цьому приміщенні проходять урочистості, святкування, душевні сімейні бесіди.
Гардина у вітальні задає настрій і тон всьому дизайну. Тому до оформлення вікна у вітальні тюлем і шторами ми підходимо відповідально, щоб вони органічно вписувалися в загальний декор.
Функціональна роль тюлі для залу потрібно визначити до покупки – вона буде служити фокусом залучення уваги, визначати стиль або другорядним елементом, який доповнює і підкреслює дизайнерський лейтмотив.
Рекомендація наших дизайнерів - гардина повинна відповідати сезону. Восени і взимку слід навішувати прозору і легку модель, влітку й навесні - більш щільні непрозорі тканини, темних тонів.
Вдалий вибір тюлю виправляє недоліки будь-якого приміщення і робить його більш привабливим. Яскраві кольори роблять кімнату світліше і зорово збільшують її. Але, обережно! Тканини темних відтінків можуть значно звузити візуальне сприйняття будь просторого залу.
Яка тюль краще підійде ваш зал?
Вуаль - легкий, повітряний матеріал з штучного і натурального волокна. Тканина природно піддається драпіровці, утворюючи красиві фалди. Зберігає рівномірне матове освітлення з вулиці..
Тюль муар - легка матова тканина, що має властивості шифону та органзи одночасно.
Органза – матеріал синтетичного походження, відмінно пропускає природне світло. Реалії українського текстильного ринку такі, що дешева органза китайських виробників з-за їх зайвої економії, швидко приходить в непридатність, особливо на сонячній стороні. Таким чином, авторитет цього виду тканини підірваний, а її турецький аналог, хоча і перевершує за якістю і терміном експлуатації китайську органзу на кілька порядків, однак залишається дорогим у виробництві та продажу і за останній час значно поступився споживчі позиції, особливо, у порівнянні з тюлем фатін, який у різних варіаціях, завоював ринок гардинно-тюлевих виробів в Києві і по всій Україні.
Тюль сітка або тюль фатин - ідеальна структура для розміщення на ній красивою і ексклюзивної вишивки. Структура фатиновой мікросітки чудово пропускає повітря і світло, затримуючи при цьому пил.
Ця тканина має багато переваг:
- Практичність
- Оптимальна міцність
- Зручність при утюжении і пранні
- Природно утворює красиві складки при стягуванні тасьмою
- Завжди красиві вишивки
- Універсальний варіант для різного декору текстилю
- Чудово виглядає фатин однотонний без малюнка і з вишивками
- Цінність, підтверджена авторитетними турецькими виробниками
-
Відмінна ціна, яка дозволяє за доступну ціну створити багатий, благородний дизайн в залі і вітальні. Критерій за стилем дизайну:
- Велику увагу приділіть дизайну і стилю оформлення.
-
Зал в стилі класик краще прикрасити світлими матеріалами з вишивками геральдичний вензель. Тюль такого дизайну полегшить інтер'єр, в якій присутні масивні меблі і темний колір при оформленні стін.
Для кімнати в стилі хай-тек або minimalizm - рекомендується контрастний, білий малюнок з темним, золотим, бежевим візерунком. Така гардина буде ефектно виглядати навіть без навішування портьєр.
Якщо простір залу прикрашають важкі штори з гербовими вензелями і ламбрекени, багаті складними елементами (сваг, провисы, кокіль, бандо), краще віддати перевагу найбільш простий тюлі.
У багатьох випадках ми радимо вибрати і купити тюль для залу без штор. Легкий матеріал робить кімнату світлою, просторою. Цей варіант можливий у випадку з яскравими шпалерами або густим, хитромудрим візерунком на стінах. Якщо, навпаки, шпалери на стінах однотонні, пастельні вибирайте модель тюль з малюнком.
-
Критерій вибору по колірній палітрі. При виборі тюлю керуйтеся не тільки своїми уподобаннями: враховуйте нюанси кімнати. Колір повинен збігатися із загальним тоном приміщення. Вікна північної сторони краще прикрасити тюлем теплих тонів, південній - прохолодних відтінків. Тепер, коли ви знаєте основні правила вибору тюлю, сподіваємося, що це допоможе оцінити свій будинок і визначити найбільш гармонійний варіант оформлення і ваше житло стане комфортним і гостепреимным.
-
Крім того, на нашому сайті інтернет-ательє Ламбрекен зробити покупку легко, з вигодою - недорого. А головне - отримати готову гардину по вашим розмірам, з доставкою по Києву та в будь-який населений пункт України. Серце вашого будинку: зал - зміниться. Зробити його затишним, неповторним, шикарним, модним допоможуть поради з цієї статті. Тепер ви, як досвідчений дизайнер, можете вибрати тюль в зал в каталозі
- Як гарно та правильно повісити тюльПравильно вішаємо тюль